Statyw fotograficzny Star 62 160 3D
00004162
Statyw "Star 62" zapewnia doskonałe ujęcia przy poziomych pochyleniach i pionowych panoramach, jest idealny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Wyposażony jest w korbkę do ciągłej regulacji wysokości centralnej kolumny oraz posiada libellę, która pozwala na precyzyjne, poziome zdjęcia.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Płytka szybkiego montażu
Płytka do szybkiej wymiany kamery
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szampański |
| Seria | Star 62 |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 1500 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Kolumna środkowa z ząbkami do korbki |
| Maksymalna wysokość | 160 cm |
| Maks. grubość profilu | 23 mm |
| Min. wysokość | 64 cm |
| Wielkość opakowania | 64 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 3-częściowy (2x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Uchwyt plastikowy |
| Głowica statywu | 3D: 3-Way Head |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 4000 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Solidnie wykonany statyw do aparatów i kamer o wadze do 4000 g
- Głowica 3D, ruch w 3 płaszczyznach
- Korba pozwalająca na regulację kolumny środkowej
- Gumowe stópki
- Profil nóg: 23 mm
- Maks. wysokość: 160 cm
- Min. wysokość: 64 cm
- Waga: 1500 g
Zawartość opakowania
- 1 "Star 62" tripod
- 1 quick-change plate
- 1 bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
