Statyw fotograficzny Star 63 166 3D
00004163
Ten solidny, a jednocześnie lekki statyw wyróżnia się niezawodnością w każdych warunkach pogodowych i jest idealnym wyborem do eliminowania drgań aparatu, które mogłyby powodować rozmycie zdjęć. Umożliwia optymalne ustawienie i wyposażony jest w wbudowaną libellę, która pomaga w równym pozycjonowaniu aparatu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Płytka szybkiego montażu
Płytka do szybkiej wymiany kamery
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szampański |
| Seria | Star 63 |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 1740 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Kolumna środkowa z ząbkami do korbki |
| Maksymalna wysokość | 166 cm |
| Maks. grubość profilu | 26.7 mm |
| Min. wysokość | 66 cm |
| Wielkość opakowania | 65 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 3-częściowy (2x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Uchwyt plastikowy |
| Głowica statywu | 3D: 3-Way Head |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 4000 g |
Wiecej informacji o produkcie
Statyw trójnożny Hama Star 63
- Do aparatów fotograficznych i kamer
- Głowica 3D z kostką i poziomicą
- Rączka umożliwiająca ciągłe dopasowywanie wysokości
- Gumowe, antypoślizgowe stópki
- Aluminiowe nogi, śr.26,7mm
- Długość po złożeniu: 66cm
- Maksymalna długość po rozłożeniu: 166cm
- Wytrzymuje wagę do 4kg
- Waga: 1740g
- Zapasowa kostka: Hama nr 4154 dostępna oddzielnie
- Torba
Zawartość opakowania
- 1 "Star 63" tripod
- 1 quick-change plate
- 1 bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
