Statyw fotograficzny Traveller 117 Ball
00004290
Statyw „Traveller” to idealny wybór dla osób w ruchu: jest lekki, kompaktowy, wyróżnia się niezawodnością w każdych warunkach i pozwala odciążyć się od zbędnego ciężaru. Zdobądź go już dziś i rób profesjonalne zdjęcia oraz filmy z tym świetnym uchwytem do aparatu!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica kulowa
Głowica kulowa umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu do wykonywania zdjęć o orientacji pionowej i poziomej
Kompaktowy format podróżny
Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie, na wycieczkach plenerowych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Traveller 117 Ball |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 820 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Ręcznie regulowana kolumna środkowa |
| Maksymalna wysokość | 117 cm |
| Maks. grubość profilu | 20 mm |
| Min. wysokość | 35 cm |
| Wielkość opakowania | 46 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 3-częściowy (2x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | Głowica 3D |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 4000 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Statyw poprawiający stabilny chwyt i dający możliwość wykonywania ujęć na nierównych powierzchniach, nadaje się do aparatów fotograficznych oraz kamer wideo
- Głowica kulowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu do wykonywania zdjęć o orientacji pionowej i poziomej
- Niewielki rozmiar sprawia, że idealnie sprawdzi się w podróży, na wakacjach, wycieczkach
- Lekka aluminiowa konstrukcja
- Zaciski na nogach statywu umożliwiają szybką zmianę wysokości statywu
- Gumowe stópki ułatwiają dokładne i bezpieczne ustawienie statywu
- Nogi pokryte są pianką antypoślizgową, sprawdzającą się w każdych warunkach pogodowych
- Haczyk na dole centralnej kolumny do dodatkowego obciążenia i stabilizacji statywu
- Waga: 820 g
- Minimalna wysokość: 35 cm
- Maksymalna wysokość: 117 cm
- Udźwig: 4 kg
Zawartość opakowania
- 1 "Traveller 117 Ball" tripod
- 1 bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję