Statyw fotograficzny trójnożny Delta Duo wysokość 170 głowica 3D
00004098
Czasami trudno jest utrzymać aparat stabilnie, trzymając go tylko gołymi rękami. Ten statyw to idealne mocowanie aparatu dla miłośników fotografii, wyposażony w szybkozłączkę, głowicę 3D oraz umożliwia ciągłą regulację wysokości centralnej kolumny. Super!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Płytka szybkiego montażu
Płytka do szybkiej wymiany kamery
Zintegrowany monopod
Wyjmowana kolumna środkowa do stosowania jako w pełni funkcjonalny mono
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 1850 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Ręcznie regulowana kolumna środkowa |
| Maksymalna wysokość | 170 cm |
| Maks. grubość profilu | 26 mm |
| Min. wysokość | 62 cm |
| Wielkość opakowania | 66 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 3-częściowy (2x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | Głowica 3D |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 4000 g |
Wiecej informacji o produkcie
- statyw aparatu do wykonywania zdjęć bez efektu drgań, zapewniający stabilność na nierównym podłożu, przeznaczony do aparatów fotograficznych i kamer
- duże, funkcjonalne zatrzaski do szybkiego i łatwego wyregulowania długości nóg statywu w każdym położeniu
- zintegrowana z głowicą statywu poziomnica niwelacyjna oraz libella niwelacyjna przy podstawie
- stopki gumowe zapewniające stabilną pozycję stojącą
- kolce przy stopkach statywu zapewniają niezwykłą przyczepność na miękkich lub śliskich podłożach
- statyw jednonożny min. wysokość 59 cm/maks. wysokość 148 cm
- kostka zapasowa (gumowa): nr. art. 00004424
Zawartość opakowania
- 1 statyw trójnożny "Delta Duo 170"
- 1 torba
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
