Statyw fotograficzny trójnożny Star 153 3D do kamery i smartfona
00004667
Camera tripod for blur-free photos and stability on uneven terrain, suitable for photo, video and smartphone cameras
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Elastyczne fotografowanie
Jeden statyw – wiele możliwości: elastyczność przy robieniu zdjęć i nagrywaniu filmów smartfonem, aparatem cyfrowym lub kamerą wideo
Do zdjęć, filmów i streamingu
Od influencera do gwiazdy wideo: statyw o idealnej wysokości na kamerę lub telefon wraz z akcesoriami zapewnia optymalne warunki dla każdego twórcy treści – znakomicie nadaje się do wszystkich formatów online, w tym YouTube, Twitch, Instagram, TikTok i innych
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 990 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Kolumna środkowa z ząbkami do korbki |
| Maksymalna wysokość | 153 cm |
| Maks. grubość profilu | 20 mm |
| Min. wysokość | 58 cm |
| Wielkość opakowania | 60 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 3-częściowy (2x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Uchwyt plastikowy |
| Głowica statywu | Głowica 3D |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 3000 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Camera tripod for blur-free photos and stability on uneven terrain, suitable for photo, video and smartphone cameras
- Quick-change plate for rapid changing of the camera
- Spirit level at the base
- With crank for stepless height adjustment of the central column
- Fixable cross-struts and flexible rubber feet for secure positioning on uneven surfaces
- Functional quick-action leg locks for fast and simple locking of the leg length in any position
- Carrying handle
- Replacement quick-release plate: Hama item No. 00004154
Smartphone holder:
- With this holder, all smartphones can be attached to the tripod
- Screw-connected universal holder for devices without tripod socket
- Extremely flexible mobile phone holder, suitable for a smartphone width from 5.8 – 8.3 cm (in horizontal format) thanks to the extendable clamp spring holder
- Compact design
- For selfie photos and videos, ideal for video diaries, blogs and for holidays and life on the move
- No more wobbly, skewed selfies
- Clamp spring holder and recess on the surface ensure a firm grip, while rubber protects the housing from scratches
Zawartość opakowania
- 1 "Star 153 3D" tripod
- 1 smartphone holder
- 1 quick-change plate
- 1 bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję