Statyw fotograficzny trójnożny Star 20 wysokość 125 głowica 3D
00004117
Czasami trudno jest utrzymać aparat stabilnie, trzymając go tylko gołymi rękami. Ten statyw to idealne mocowanie aparatu dla miłośników fotografii, wyposażony w płytkę szybkiego montażu, głowicę 3D z możliwością pochylenia oraz pozwala na ciągłą regulację wysokości centralnej kolumny. Świetnie!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Płytka szybkiego montażu
Płytka do szybkiej wymiany kamery
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Seria | Star 20 |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 780 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Ręcznie regulowana kolumna środkowa |
| Maksymalna wysokość | 125 cm |
| Maks. grubość profilu | 21 mm |
| Min. wysokość | 47 cm |
| Wielkość opakowania | 51 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 3-częściowy (2x rozciągany) |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | 3D: 3-Way Head |
| Maksymalne obciążenie | 2000 g |
Wiecej informacji o produkcie
• Statyw foto/ video
• 3-częściowe nogi statywu (rozciągane)
• Głowica panoramiczna 3-D z wymienną kostką oraz poziomicą
• Stopniowe ustawienie wysokości kolumny środkowej
• Poręczne klamry zaciskowe
• Gumowe stópki
• Profil nóg statywu: 22 mm
• Maks. obciążenie: 2.0 kg
• W zestawie torba
Zawartość opakowania
- 1 "Star 20" tripod
- 1 quick-change plate
- 1 tripod bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję