Statyw oświetleniowy 200
00004084
For optimised lighting with studio lamps
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Statyw oświetlenia |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | LS-L200 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 980 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Brak |
| Maksymalna wysokość | 200 cm |
| Maks. grubość profilu | 24 mm |
| Min. wysokość | 75 cm |
| Wielkość opakowania | 72 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Light Stand |
| Noga statywu | 1 szt. |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 2500 g |
Wiecej informacji o produkcie
- For optimised lighting with studio lamps
- Stable design thanks to cross-struts
- Functional quick-action leg locks for rapid and simple locking
- Especially lightweight, therefore ideal for shots outside the studio
Zawartość opakowania
- 1 lighting tripod 200
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję