Statyw wideo Pro Move 160 2D+ do kamery i telefonu 160 cm
00004668
Lightweight tripod with small packed dimensions and many functions: the video tripod with 2D fluid tilt is ideal for wobble-free reels, videos and shorts, suitable for photo and video cameras as well as smartphones, including Apple iPhone, Samsung and all popular brands
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Statyw do aparatu z uchwytem na telefon komórkowy
Elastyczny statyw na telefon i aparat: praktyczny uchwyt na smartfona pozwala szybko zmieniać urządzenia zamontowane na statywie – dzięki temu jest to uniwersalny sprzęt na każdą okazję
Płytka szybkiego montażu
Błyskawiczna wymiana: płytka szybkiego montażu umożliwia szybką zmianę kamery na smartfon lub aparat (również lustrzankę lub urządzenie z wymienną optyką) – zawsze korzystaj z najodpowiedniejszego sprzętu do danej sytuacji
Kolce i gumowe nóżki
Ochrona przed poślizgiem: kolce przy stopkach statywu zapewniają wyjątkową przyczepność na miękkich lub śliskich podłożach – w razie potrzeby wystarczy zdjąć gumowe nóżki
Głowica płynowa 2D
Idealny do nagrań wideo: Wbudowana głowica płynowa 2D z funkcją panoramy gwarantuje płynne ruchy bez szarpnięć, a tym samym perfekcyjne nagrania
Superlekki statyw podróżny
Statyw wideo z głowicą płynową 2D i uchwytem na telefon waży jedynie 1,6 kg i jest zawsze pod ręką – pozwala perfekcyjnie uchwycić każdą chwilę, wszędzie
Nośność do 7 kg
Bezpieczeństwo przede wszystkim: lekki statyw fotograficzny może stabilnie i niezawodnie utrzymać nawet 7 kg – czy to aparat, smartfon z uchwytem, mikrofon, czy też lampę, a także obciążnik na słupku środkowym
Ustawienie odwrócone do fotografii makro
Wyjątkowo szczegółowe zdjęcia: w pozycji odwróconej trójnóg umożliwia wykonywanie niezwykłych zdjęć makro oraz nagrań wideo znad samej ziemi – profesjonalne ujęcia i zdjęcia z niewielkiej wysokości
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 2D Foto |
| Polecane Użycie | Smartphone Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 1400 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Ręcznie regulowana kolumna środkowa |
| Maksymalna wysokość | 160 cm |
| Maks. grubość profilu | 29 mm |
| Min. wysokość | 50 cm |
| Wielkość opakowania | 55 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 4-częściowy (3x rozciągany) |
| Właściwości | Handy holder |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | Głowica statywu 2D, płynna |
| Dodatkowa funkcja | Handy holder |
| Maksymalne obciążenie | 7000 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Lightweight tripod with small packed dimensions and many functions: the video tripod with 2D fluid tilt is ideal for wobble-free reels, videos and shorts, suitable for photo and video cameras as well as smartphones, including Apple iPhone, Samsung and all popular brands
- For cameras and mobile phones: the combination of tripod and holder allows you to take wobble-free photographs and films
- Quick-change plate with integrated protection for the camera
- Telescoping central pillar with weight hooks for cases, weights, etc.: improved stability during windy conditions and on rough terrain
- Tripod legs can be spread apart in increments (3 increments)
- Video tripod min. height 46 cm/max. height 160 cm
Smartphone holder:
- Screw-on 360° universal holder for shots in portrait or landscape format
- For attaching all smartphones to tripods with a ¼" tripod connection
- Extremely flexible, for a smartphone width from 5.8 to 8.8 cm
- For selfies and videos, perfect for video diaries, blogs and ideal for travel and out and about
- Cold shoe for attaching LED lights and microphones, for example
- Clamp spring holder and recess on the surface ensure a firm grip, while rubber protects the housing from scratches
Zawartość opakowania
- 1 “PRO Move 160 2D+” tripod
- 1 smartphone holder
- 1 quick-change plate
- 3 rubber caps
- 1 transport bag with shoulder strap
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję