Stayw na butelkę Bottle Pod Fun na smartfony 5,8–8,5 cm
00004654
Sztuczka imprezowa do kieszeni, z której każdy może skorzystać: statyw na butelkę do telefonów komórkowych wynosi spontaniczne zdjęcia na nowy poziom. Uchwyć piękne chwile w dobrym towarzystwie bez potrzeby noszenia dużego statywu: na butelce, gotowe, cyk!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Silicon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 8.5 cm |
| Szerokość urządzenia | 5.8 cm |
| Waga | 62 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Tripod Thread 1/4" |
| Właściwości | Obrotowe |
| Maks. udźwig | 0.3 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Statyw do butelek na smartfony: hit na każdej imprezie - umieść statyw w butelce i uchwyć wspaniałe, szalone i zabawne wspomnienia za pomocą smartfona
- Statyw do smartfonów na butelkę: hit każdej imprezy - włóż statyw do butelki i uchwyć fantastyczne, szalone i zabawne wspomnienia za pomocą smartfona
- Kiedy butelki są puste, zabawa naprawdę się zaczyna: idealny gadżet do spontanicznych zdjęć na urodzinach, grillach i innych imprezach
- Pasuje do wszystkich popularnych butelek z napojami
- Kompaktowy, kieszonkowy rozmiar
- Idealne trzymanie w butelce dzięki stożkowemu silikonowemu wkładowi
- Obrotowy uchwyt na smartfon do formatu portretowego i krajobrazowego
- Niezwykle elastyczny, pasuje do szerokości smartfonów od 5,8 do 8,5 cm dzięki uchwytowi ze sprężyną zaciskową
- Gumowe wkładki na uchwycie chronią obudowę smartfona przed zarysowaniami
- Mini statyw: silikonowy wkład oddzielnie odpowiedni dla kamer z połączeniem 1/4"
- Z zimną stopką
Zawartość opakowania
- 1 smartphone holder
- 1 silicone cone
Wskazówki dla użytkownika
Ensure that the drinks bottles are stable.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję