Stojak do TV obrotowy regulowany wysokość 140 cm 55 cali do 30 kg
00220866
Salon, sypialnia lub gabinet – dzięki tej podstawie pod telewizor, którą można umieścić na komodzie, szafce pod telewizor lub kredensie, uzyskasz idealny kąt widzenia płaskiego telewizora w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów o przekątnej ekranu od 81 cm do 140 cm (32„ do 55”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Prowadzenie kabla
Ukryte prowadzenie kabla podnosi walory optyczne
W pełni mobilny stojak
W pełni ruchoma alternatywa do nieruchomych oryginalnych nóżek telewizora pozwala na idealne ukierunkowanie kąta oglądania
Przegub obracany o 60°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: telewizor można ustawiać w pożądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 60°
3-stopniowa regulacja wysokości
Najlepsza widoczność dzięki trzem różnym ustawieniom wysokości
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Możliwość późniejszego wyrównania
Jeśli telewizor zostanie zamontowany nieco krzywo, można później skorygować jego pozycję w poziomie o kilka stopni
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 140 cm (32" - 55") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 140 cm (55") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal Szkło |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 86 cm (34") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| Spód (szerokość) | 40 cm |
| Spód (długość) | 26 cm |
| Waga | 4905 g |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 53.96 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 30 kg |
| Nachylenie - | 0 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Maximum swivel range | 60 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Salon, sypialnia lub gabinet – dzięki tej podstawie pod telewizor, którą można umieścić na komodzie, szafce pod telewizor lub kredensie, uzyskasz idealny kąt widzenia płaskiego telewizora w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów o przekątnej ekranu od 81 cm do 140 cm (32„ do 55”).
- Idealny jako zajmujący mało miejsca i stylowy zamiennik do ustawiania na wąskich meblach
- Stabilny zamiennik wąskich nóżek dostarczanych wraz z płaskimi telewizorami – zapewnia większe bezpieczeństwo telewizora przed niezdarnymi dziećmi lub zwierzętami
- Niezwykle stabilna płyta podstawy wykonana z bezpiecznego szkła zapewnia pewne oparcie
- Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają doskonałą przyczepność na wszystkich powierzchniach
- Regulacja wysokości w zakresie +/- 10 cm
- Obsługuje wszystkie standardy VESA od 100 x 100 do 400 x 400
Zawartość opakowania
- 1 podstawka pod telewizor
- Elementy montażowe
- 1 instrukcja montażu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję