Stojak do TV obrotowy regulowany wysokość 165 cm 65 cali do 40 kg
00220869
Salon, sypialnia lub gabinet – dzięki tej podstawie pod telewizor, którą można umieścić na komodzie, szafce pod telewizor lub kredensie, uzyskasz idealny kąt widzenia płaskiego telewizora w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów o przekątnej ekranu od 81 cm do 165 cm (32„ do 65”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Prowadzenie kabla
Ukryte prowadzenie kabla podnosi walory optyczne
W pełni mobilny stojak
W pełni ruchoma alternatywa do nieruchomych oryginalnych nóżek telewizora pozwala na idealne ukierunkowanie kąta oglądania
5 ustawień wysokości
5różnych ustawień wysokości do zamocowania telewizora na optymalnej wysokości
Sophisticated design
Nowoczesny stojak pod TV jako atrakcyjny element do każdego wystroju wnętrza
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32"-65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spód (szerokość) | 90.5 cm |
| Spód (długość) | 34.22 cm |
| Waga | 40 g |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Szerokość | 90.5 cm |
| Głębokość | 34.2 cm |
| Wysokość | 83 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
| Nachylenie - | 10 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Maximum swivel range | 70 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Salon, sypialnia lub gabinet – dzięki tej podstawie pod telewizor, którą można umieścić na komodzie, szafce pod telewizor lub kredensie, uzyskasz idealny kąt widzenia płaskiego telewizora w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów o przekątnej ekranu od 81 cm do 165 cm (32„ do 65”).
- Idealny jako zajmujący mało miejsca i stylowy zamiennik do montażu na wąskich meblach
- Stabilny zamiennik wąskich nóżek dostarczanych wraz z płaskimi telewizorami – zapewnia większe bezpieczeństwo telewizora przed niezdarnymi dziećmi lub zwierzętami
- Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilną przyczepność i chroni meble
- Obsługuje wszystkie standardy VESA od 200 x 200 do 600 x 400
- Regulacja wysokości w zakresie 15,5 cm
- Płynna regulacja nachylenia w zakresie do +5°/-10°
- Obrót do 70°
Zawartość opakowania
- 1 podstawka pod telewizor
- Elementy montażowe
- 1 instrukcja montażu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję