Stojak do TV sztaluga 191 cm 75 cali regulowany drewnopodobny do 40kg
00220872
Wiele hitów kinowych czy seriali to prawdziwe perełki, niemal dzieła sztuki. Dzięki stojakowi pod telewizor możesz ustawić swój stylowy płaski ekran na środku uwagi lub z boku – wszystko zależy od tego, jak wolisz, by telewizor zajmował miejsce w danym momencie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zaciski kablowe do odciążania
Zaciski do mocowania przewodów gwarantują uporządkowanie kabli i odciążenie ich napięcia
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Nowoczesne wzornictwo sztalugowe
Nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo sztalugowe stojaka pod telewizor sprawia, że Twój telewizor będzie jest wyjątkowym dodatkiem do mieszkania
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | TV |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Walnut |
| Kolor | Orzech włoski |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spód (szerokość) | 75.1 cm |
| Spód (długość) | 54 cm |
| Waga | 7509.07 g |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 |
| Szerokość | 75.1 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość | 133.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable Cablemanager |
| Gatunki i pochodzenie drewna | Wood species and origin unknown |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Maximum flexibility for every lifestyle: the free-standing designer TV floor stand with a max. load-carrying capacity of 40 kg is ideal for flat screens with a screen diagonal from 94 to 191 cm (37" to 75") and sets the TV perfectly in scene in any room, whether in the bedroom or living room or in an open-plan room concept
- Stylish eye-catchers for the home: Wooden look in modern walnut matches every living style, from minimalist and airy through Scandi-cosy to high-end elegance
- On the TV easel stand in walnut wood design, the TV becomes a painting in its own right or can be discreetly integrated into the living ambience
- Stand-alone TV stand as an ideal replacement for bulky TV furniture such as sideboards, low-boards, additional TV tables or wall brackets
- All-in-one solution as a TV base: simply place flat-screen TVs on the TV easel like a screen, mount it, and you're done
- No drilling: as a TV floor stand, perfect for flexible positioning in all rooms and in rented apartments and houses, for example, where no ceiling or wall brackets can be mounted or no drill holes are desired
- Extremely stable tripod frame for a secure stand of the TV holder
- Height-adjustable: thanks to the folding TV arms, the TV set can be mounted at various heights (+/- 8.4 cm) - for a guaranteed perfect viewing angle of the screen
Zawartość opakowania
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 3 cable clips
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: screwdriver, spirit level.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
