Stojak do TV sztaluga wolnostojący regulowany wysokość 75 cali do 40kg
00220870
Pełna elastyczność w kinie domowym: idealnie wyeksponuj telewizor z płaskim ekranem lub dyskretnie wkomponuj go w przestrzeń mieszkalną – dzięki temu stojakowi na telewizor miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w loży VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 94 do 191 cm (37" do 75”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zaciski kablowe do odciążania
Zaciski do mocowania przewodów gwarantują uporządkowanie kabli i odciążenie ich napięcia
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Nowoczesne wzornictwo sztalugowe
Nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo sztalugowe stojaka pod telewizor sprawia, że Twój telewizor będzie jest wyjątkowym dodatkiem do mieszkania
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | TV |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spód (szerokość) | 54 cm |
| Spód (długość) | 75.1 cm |
| Waga | 6660 g |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 |
| Szerokość | 75.1 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość | 133.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: idealnie wyeksponuj telewizor z płaskim ekranem lub dyskretnie wkomponuj go w przestrzeń mieszkalną – dzięki temu stojakowi na telewizor miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w loży VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 94 do 191 cm (37" do 75”).
- Nowoczesna, wyrafinowana stal malowana proszkowo harmonizuje z każdym stylem wystroju wnętrza
- Niezwykle stabilna rama trójnożna zapewniająca bezpieczne ustawienie
- Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniające doskonałą przyczepność na wszystkich podłożach
- Regulacja wysokości w zakresie +/- 8,4 cm
- Obsługuje standardy VESA od 300 x 200 do 600 x 400
- Samodzielny stojak pod telewizor jako idealny zamiennik nieporęcznych mebli telewizyjnych, takich jak kredensy, niskie szafki, dodatkowe stoliki pod telewizor lub uchwyty ścienne
- Bez wiercenia: jako stojak podłogowy pod telewizor, idealny do elastycznego ustawiania we wszystkich pomieszczeniach oraz np. w wynajmowanych mieszkaniach i domach, gdzie nie można zamontować uchwytów sufitowych lub ściennych lub nie chce się wiercić otworów
Zawartość opakowania
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 3 cable clips
- 1 installation instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
