Stojak do TV sztaluga wolnostojący regulowany wysokość 75 cali do 40kg
00220871
Full flexibility in the home cinema: Perfectly showcase the flat-screen TV or discreetly integrated it into the living space - with this TV stand, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 94 to 191 cm (37" to 75")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zaciski kablowe do odciążania
Zaciski do mocowania przewodów gwarantują uporządkowanie kabli i odciążenie ich napięcia
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Nowoczesne wzornictwo sztalugowe
Nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo sztalugowe stojaka pod telewizor sprawia, że Twój telewizor będzie jest wyjątkowym dodatkiem do mieszkania
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | TV |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spód (szerokość) | 75.1 cm |
| Spód (długość) | 54 cm |
| Waga | 6709.07 g |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 |
| Szerokość | 75.1 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość | 133.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Full flexibility in the home cinema: Perfectly showcase the flat-screen TV or discreetly integrated it into the living space - with this TV stand, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 94 to 191 cm (37" to 75")
- Modern, sophisticated, powder-coated steel harmonises with every interior design style
- Extremely stable tripod frame for a secure stand
- Anti-slip rubber feet for perfect grip on all bases
- Height adjustable up to +/- 8.4 cm
- Supports VESA standards from 300 x 200 to 600 x 400
- Stand-alone TV stand as an ideal replacement for bulky TV furniture such as sideboards, low-boards, additional TV tables or wall brackets
- No drilling: as a TV floor stand, perfect for flexible positioning in all rooms and in rented apartments and houses, for example, where no ceiling or wall brackets can be mounted or no drill holes are desired
Zawartość opakowania
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 3 cable clips
- 1 installation instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
