Stojak do TV wolnostojący obrotowy regulowany wysokość 65 cali do 35kg
00220873
Pełna elastyczność w kinie domowym: idealnie wyeksponuj telewizor z płaskim ekranem lub dyskretnie wkomponuj go w przestrzeń mieszkalną – dzięki temu stojakowi na telewizor miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w loży VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 81 do 165 cm (32" do 65”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Prowadzenie kabla
Ukryte prowadzenie kabla podnosi walory optyczne
3-stopniowa regulacja wysokości
Najlepsza widoczność dzięki trzem różnym ustawieniom wysokości
Przegub obracany o 140°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: telewizor można ustawiać na stojaku w pożądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 140°
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Z naturalnego drewna bukowego
Harmoniczna estetyka do każdego pomieszczenia mieszkalnego: wykonany z drewna bukowego stojak na TV wprowadzi do każdego pomieszczenia ciepłą i powściągliwą atmosferę
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | TV |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32"-65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spód (szerokość) | 77.61 cm |
| Spód (długość) | 52.54 cm |
| Waga | 5640 g |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Szerokość | 77.61 cm |
| Głębokość | 52.54 cm |
| Wysokość | 135 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 35 kg |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Maximum swivel range | 140 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: idealnie wyeksponuj telewizor z płaskim ekranem lub dyskretnie wkomponuj go w przestrzeń mieszkalną – dzięki temu stojakowi na telewizor miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w loży VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 81 do 165 cm (32" do 65”).
- Wolnostojąca podstawa jest idealna dla wszystkich, którzy chcą mieć swobodę w ustawianiu telewizora lub nie mają możliwości zamocowania go na uchwycie ściennym.
- Niezwykle stabilna rama trójnożna zapewnia bezpieczne ustawienie.
- Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają doskonałą przyczepność na wszystkich podłożach.
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 400 x 400.
- Regulacja wysokości w zakresie +/- 15 cm.
- Samodzielny stojak pod telewizor jako idealny zamiennik nieporęcznych mebli telewizyjnych, takich jak kredensy, niskie szafki, dodatkowe stoliki pod telewizor lub uchwyty ścienne.
- Bez wiercenia: jako stojak podłogowy pod telewizor, idealny do elastycznego ustawiania we wszystkich pomieszczeniach oraz np. w wynajmowanych mieszkaniach i domach, gdzie nie można zamontować uchwytów sufitowych lub ściennych lub nie chce się wiercić otworów.
Zawartość opakowania
- 1 podstawka pod telewizor
- Elementy montażowe
- 2 zaciski do kabli
- 1 instrukcja montażu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję