Stojak na komputer X
00049310
Stojak „X” to idealny dodatek do wieży PC, która często jest ciężka i trudna do przenoszenia. Składa się z pięciu kółek i wyposażony jest w antypoślizgowe uchwyty, które maksymalizują stabilność. Nie tylko umożliwia łatwe przemieszczanie wieży PC, ale także ułatwia wkładanie i wyjmowanie kabli.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Stopki na kółkach
Stopki na kółkach zapewniają mobilność wieży PC i ułatwiają dostęp do przyłączy kablowych i tyłu urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | PC |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 480 g |
| Długość | 33.5 cm |
| Maks. szerokość PC | 25.5 cm |
| Szerokość | 9.7 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 11.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 25 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- PC stand with a firm grip that is easy to transport
- Suitable for all common PC towers up to 25.5 cm width
- Incl. special anti-slip grips
- Stable construction due to "X"-design and 5 castors
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję