Stojak na płyty CD CD-Rack 20 czarny
00048010
Expandable CD rack for organized storage of 20 CDs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Nośnik | CD 11-20 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Rack 20 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 28.9 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 15.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Box |
| Maks. pojemność | 20 |
Wiecej informacji o produkcie
• Stojak Rack do archiwizacji 20 płyt CD
• Możliwość rozbudowania stojaka w pozio mie lub pionie
• Możliwość montażu na ścienie
Zawartość opakowania
- 1 CD rack 20
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję