Stojak na płyty CD ROM Rack 20
00048402
CD-ROM rack can be expanded horizontally and vertically for up to 20 CD-ROMs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Nośnik | CD-ROM |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Seria | Rack 20 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 28.9 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 15.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Regał |
| Maks. pojemność | 20 |
Wiecej informacji o produkcie
• Stojak na 20 płyt CD-ROM
• Możliwość montażu na ścianie
• Możliwość montażu w pionie i poziomie
Zawartość opakowania
- 1 CD-ROM rack 20
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję