Szczoteczka czyszcząca do igieł gramofonowych
00181420
Aby gramofon nie pozostawiał nieprzyjemnych śladów na płycie winylowej, zawsze należy o niego dobrze dbać. Igła szczególnie powinna być wolna od kurzu i kłaczków, aby na płycie nie powstały zarysowania i aby pełne brzmienie docierało do uszu słuchacza.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Włókno węglowe |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Nośnik | LP |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 0 mm |
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Do skutecznego i delikatnego czyszczenia igły odtwarzaczy płytowych
- W zestawie 20 ml płynu czyszczącego
Zawartość opakowania
- 1 cleaning brush
- 20 ml cleaning fluid
Informacje dotyczące substancji niebezpiecznych
Niebezpieczeństwo
Ostrzeżenia dotyczące zagrożeń:
- H226 - Łatwopalna ciecz i pary
- H319 - Działa drażniąco na oczy
- H336 - Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa:
- P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę
- P102 - Chronić przed dziećmi
- P103 - Przed użyciem przeczytać etykietę
- P261 - Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/ rozpylonej cieczy
- P271 - Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu
- P305+P351+P338 - IF IN EYES: Rinse cautiously with water for several minutes. Remove contact lenses if present and easy to do. Continue rinsing
- P501a - Dispose of contents/container in accordance with local/regional/national/international regulations
UFI-Code: 3NM2-H073-X00N-W2M5
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję