Szybka ładowarka, GaN, 2x USB-C, 1x USB-A, PD, 100 W, czarna
00201962
Mocna, wydajna i kompaktowa: ładowarka z technologią GaN to prawdziwa potęga. Szybka ładowarka obsługuje także Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: ładuj nowocześnie i z dużą prędkością!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność i niskie wytwarzanie ciepła w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię, a tym samym wydłuża żywotność telefonu komórkowego, tabletu i innych urządzeń
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Obsługuje Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługa technologii Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie
Fast Charge
Przełącz się na turbo: szybka ładowarka działa wielokrotnie wydajniej niż standardowy zasilacz 5 W — prędkość ładowania Power Delivery do 100 W, Qualcomm® Quick Charge™ do 18 W
Jednoczesne ładowanie wielu urządzeń
Energia dla trzech urządzeń: wysokiej jakości ładowarka USB z trzema portami do ładowania nawet trzech urządzeń jednocześnie, np. telefonu komórkowego, laptopa, tabletu lub Power Packa
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone/Tablet/Notebook |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 200 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 100 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Entry Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 3.1 cm |
| Wysokość (korpus) | 6.7 cm |
| Głębokość (korpus) | 6.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Ladowarka USB |
Wiecej informacji o produkcie
- Full power for up to three devices at the same time: with the GaN quick charger, charge laptops, mobile phones, tablets and so on at high speed via the socket - charging adapter with Power Delivery quick charging technology, also supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Backwards-compatible with all versions of Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 technology
- Max. output power: 100 Watts - Universal charger for the fast charging of mobile phones and many other devices via the USB-A and USB-C interface
Zawartość opakowania
- 1 fast charger
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery).
The integrated charging IC adapts the assignment of the USB port to the connected device. This means that devices from all brands can be charged with maximum speed. The device delivers a total charging power of 100 W, each USB-C port delivers a charging power of max. 100 W, the USB-A port delivers a charging power of max. 18 Watts. If multiple devices are connected simultaneously, the charging power is divided up accordingly.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















