Szybka ładowarka samochodowa, USB-A, 19,5 W, czarna
00201633
Charging adapter with Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 fast charging technology: so you can charge your smartphone at maximum speed via the cigarette lighter socket in cars or trucks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: ładowarka Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, tabletów i powerbanków
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń do 50% w 30minut, idealne rozwiązanie w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te często nie są już sprzedawane razem z ładowarkami
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Technologia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 19.5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Samochodowy adapter zasilania |
Wiecej informacji o produkcie
- Charging adapter with Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 fast charging technology: so you can charge your smartphone at maximum speed via the cigarette lighter socket in cars or trucks
- Perfect in motor vehicles: small and lightweight charger for the cigarette lighter socket
- High-quality charging adapter for many years of use
- Backwards-compatible with all versions of the Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technology
- Max. output power: 19.5 Watts
Zawartość opakowania
- 1 "Qualcomm® Quick Charge™ 3.0" vehicle charger
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual from the manufacturer in question or look on the Internet to determine whether your device is compatible with Quick Charge.
This charger features the original Qualcomm Quick Charge™ certification, which guarantees that the charging adapter meets Qualcomm standards in terms of performance and safety.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















