Szybka ładowarka samochodowa z kablem Lightning, PD, 20 W, 1 m, biała
00201611
Kit comprising car charging adapter with Power Delivery quick charging technology and charging cable, allowing you to charge your smartphone or tablet with Lightning connection at top speed via the cigarette lighter socket in cars or trucks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Wysoce inteligentny chipset Power Delivery
Inteligentny zestaw chipów Power Delivery automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenia, co umożliwia wydajne i optymalne ładowanie
Szybkie ładowanie poprzez złącze USB-C i Lightning
Przyłącze USB-C jak i nowe złącze Lightning pozwalają korzystać z funkcji szybkiego ładowania telefonu Apple iPhone dzięki ładowarce Power Delivery (PD)
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Power Delivery
Technologia Power Delivery zapewnia niesamowicie szybkie ładowanie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Licencjonowany dla | Apple iPhone / iPad / iPod |
| Licencjonowany od/przez | Apple |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 3A 9V/ 2,22A 12V/ 1,67A |
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 20 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Komponent 1 | Ładowarka Mobile Phone |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Car charging set |
Wiecej informacji o produkcie
- Wydajność i wykonanie najwyższej jakości
- Przyłącze USB-C jak i nowe złącze Lightning pozwalają korzystać z funkcji szybkiego ładowania telefonu Apple iPhone dzięki ładowarce Power Delivery (PD)
- Prąd ładowania maks. 3 A do szybkiego ładowania
- Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
- Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
- Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
- Inteligentny zestaw chipów Power Delivery automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenia, co umożliwia wydajne i optymalne ładowanie
- Wygodne i szybkie łączenie za pomocą obustronnego złącza USB-C
- Specjalnie zoptymalizowane przewody wewnętrzne nadają się szczególnie do ładowania smartfonów i tabletów
- Ładowarka do wygodnego ładowania w samochodzie
- Solidna wtyczka wyjątkowo odporna na działanie mechaniczne
- Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Zawartość opakowania
- 1 car charger
- 1 USB-C Lightning charging cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery).
MFI products are licensed by Apple and suitable for connecting to an iPhone, iPad and iPod. Apple requires high quality standards and verifies these standards before the products' market launch.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















