Szybka ładowarka samochodowa z kablem USB-C, 19,5 W, 1,5 m, czarna
00201615
Set comprising motor vehicle charging adapter with Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 quick charging technology and charging cable, allowing you to charge your smartphone or tablet with USB-C connection at top speeds via the cigarette lighter socket in cars or trucks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: ładowarka Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, tabletów i powerbanków
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń do 50% w 30 minut, idealne rozwiązanie dla urządzeń nowszej generacji
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 9 - 12V/ 1,5A 3,6 - 6,5V/ 3A 6,5 - 9V/ 2A |
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 19.5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Car charging set |
Wiecej informacji o produkcie
- Zestaw składający się z adaptera do ładowania pojazdów silnikowych z technologią szybkiego ładowania Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 i kabla ładującego, umożliwiającego ładowanie smartfona lub tabletu za pomocą złącza USB-C z najwyższą prędkością przez gniazdo zapalniczki w samochodach osobowych lub ciężarowych
- Idealny w pojazdach mechanicznych: mały i lekki zestaw do ładowania, składający się z ładowarki do gniazda zapalniczki i kabla do ładowania
- Wsteczna kompatybilność ze wszystkimi wersjami technologii Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Maksymalna moc wyjściowa: 19,5 W
Zawartość opakowania
- 1 "Qualcomm® Quick Charge™ 3.0" car charger
- 1 USB-A – USB-C charging cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
This charger features the original Qualcomm Quick Charge™ certification, which guarantees that the charging adapter meets Qualcomm standards in terms of performance and safety.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję












