Szyna do lampy błyskowej 30x177 mm czarno-szara
00006815
Dzięki uchwytowi na lampę błyskową możesz robić bardziej profesjonalne zdjęcia. To idealne miejsce na lampę błyskową, którą można zamontować wystarczająco blisko aparatu. Co więcej, uchwyt pozwala bawić się światłem i skutecznie zmniejsza efekt czerwonych oczu na Twoich zdjęciach.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Seria | Lampa błyskowa |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 17.7 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Szyna do lampy błyskowej |
Wiecej informacji o produkcie
- For attachment of the flash device next to the camera
- For all flash devices, lights, Synchromats and tilt heads with standard attachment base
- Suitable for photo / video cameras with tripod thread
- With a standard flash shoe and mobile camera screw A 1/4" (6.4 mm), tripod thread B 1/4" (6.4 mm)
- Plastic runner
- Wider lighting angle, because the flash device is attached next to the camera
- Prevents the "red-eye effect" because the flash is coming from a different angle, and not, as is the case without the flash rail, directly from the proximity of the lens
- Easy handling: the camera and flash device are compactly attached to the flash rail, and the flash rail ensures the ideal distribution of weight for portrait shots
Zawartość opakowania
- 1 flash rail
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję