Tarcza parkingowa wielofunkcyjna Hama
00083958
Tarcza parkingowa ze skrobaczką do lodu, ściągaczką, żetonem do wózka i miernikiem profilu gwintu
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 15.5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 0.8 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Tarcza parkingowa ze skrobaczką do lodu, ściągaczką, żetonem do wózka i miernikiem profilu gwintu
- Z solidną skrobaczką do lodu i plastikową krawędzią do czyszczenia szyb samochodowych
Zawartość opakowania
- 1 wielofunkcyjny dysk parkingowy
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
