Taśma LED Neon RGBIC WLAN Matter ściemnialna IP44 sterowana aplikacją
00176659
Stwórz swój idealny moment dobrego samopoczucia w domu: dzięki taśmie LED – zintegrowanej z domową siecią WLAN – możesz przenieść swoje oświetlenie na nowy poziom. Od delikatnego, pośredniego światła po stylowe efekty świetlne, światło od teraz nabiera nowego wymiaru.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Łatwa obsługa za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca
Czy to z sofy czy z leżaka: dzięki aplikacji Hama Home można sterować kontrolerem WLAN z dowolnego miejsca i zawsze mieć kontrolę nad taśmami świetlnymi LED
Wygodne sterowanie głosowe
Amazon Alexa czy Google Assistant: wygodne sterowanie głosowe różnymi efektami świetlnymi listwy LED
Wybór spośród 16 mln kolorów
Inteligentna feeria barw: wybierz spośród 16 milionów kolorów dokładnie ten pasujący do Twojego nastroju lub okazji – np. żywy pomarańcz na początek dnia albo dynamicznie zmieniające się kolory na imprezę
Możliwość dowolnego rozszerzania o kolejne produkty do inteligentnego domu
Krok po kroku do Smart Home: dzięki aplikacji Hama Home można rozbudować i połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Smart Home firmy Hama, np. włączać inteligentne lampy LED i oświetlenie za pomocą czujnika ruchu
Smart Home bez bramki
Nasz pasek LED działa bez bramki (huba): nie jest potrzebne dodatkowe urządzenie i można dodatkowo zaoszczędzić, ponieważ pasek świetlny nawiązuje bezpośrednie połączenie z routerem przez Wi-Fi
Oświetlenie deluxe z paskami LED
Sprytna gra kolorów: zanurz się w nowy wymiar kreatywnej architektury oświetlenia dzięki paskom świetlnym LED – zaprojektuj każdy pojedynczy segment indywidualnie w swoich ulubionych kolorach, wielokolorowo, ze zmianami kolorów, z miganiem, jako światło ruchome, przyciemnione lub użyj gotowych scen
IP4 – odporność na wodę rozbryzgową
Pasek świetlny LED na zewnątrz: letnia impreza, czy przyjęcie bożonarodzeniowe w ogrodzie – wężowi świetlnemu LED możesz cieszyć się kreatywnym, inteligentnym oświetleniem ogrodu nawet w deszczu i śniegu
Uniwersalny wąż świetlny LED
Ten pasek świetlny LED pochyla się po krzywiznach: kształty, linie, krzywe, narożniki – owiń wokół ulubionego drzewa lub wymodeluj swój ulubiony kształt na ścianie i rozpocznij pokaz świateł
Modne efekty świetlne
Spektakularne oświetlanie lampką dekoracyjną LED na potrzeby grania w gry komputerowe, przesyłania strumieniowego, pokoju nastolatka: gra żywych barw zapewniająca fajną atmosferę, kolory pasujące do gier komputerowych lub pośrednie oświetlenie do relaksu
Standard łączności smart home Matter
It doesn't matter: dzięki standardowi łączności smart home Matter można podłączyć taśmę LED dowolnego producenta do każdej aplikacji kompatybilnej z tym standardem, np. Alexa, Apple Home, Google Home, Home Assistant – jeszcze wygodniej steruj inteligentnymi urządzeniami w domu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Sterowanie aplikacją | Hama Home |
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Kolory świecenia | 16 Mio. |
| Liczba lamp LED | 16000000 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Universal Power Supply |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Oświetlacz-Szerokość | 0.8 cm |
| Wysoka moc świecenia | 1.8 cm |
| Długość kabla | 200 cm |
| Taśma LED - długość | 500 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Budowa | Elastyczna taśma LED |
| Funkcja ściemniacza | Variable |
| Ściemnianie | Aplikacja |
| Temp. barwowa | Color light |
| Żywotność | 25000 h |
| Illuminant | Kontrolki LED energooszczędne |
| Maks. ilość lumenów | 0 lm |
| Asystent głosowy | Google Home Apple Siri Amazon Alexa |
Wiecej informacji o produkcie
- Make a statement when it comes to aesthetic lighting design with smart LED strips: discover the magic of light and create your very own customised lighting based on the DIY principle - illuminate your garden, patio, balcony and living spaces entirely as you wish
- Simple installation on your own WiFi network: since no hub is required, your devices can be set up in just a few minutes
- High compatibility: the new Matter standard connects this smart LED strip with all compatible Smart Home systems
Create a variety of lighting scenarios with the app: e.g. steplessly dim in your favourite colour or choose from a range of pre-installed, dynamic scenes
- Timer control: you define in the app when the LED rope light is to switch on and off, for example
- With the devices integrated into your WLAN, groups or scenes can be created, e.g. with a WLAN LED lamp that lights up in the same colours
- Save energy with the targeted control of the smart lighting, including - usefully - while out and about, if you have forgotten to switch the LED strip off. That's because you are always kept up to date about the current status of the equipment via the app or push notification
- Direct connection to a 230 V socket with power supply unit, IP44 contoured plug for protected outdoor connection
- Your data is stored exclusively on German servers
Zawartość opakowania
- 1 LED strip
- 1 controller
- 1 power supply unit
- 1 quick reference guide
- 1 safety instructions
Wymagania systemowe
- Operating system: Android 8.1 and iOS 16.1 or later
Wskazówki dla użytkownika
Depending on the matter-compatible system used, a hub may be required for operation.
The Hama Home app allows direct setup and use without additional devices.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję