Termohigrometr LCD TH-200
00186379
For the digital display of temperature, humidity, time, week day, date, temperature progress and weather forecast
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bargraf dla temperatury
Wizualizacja zmian temperatury na przejrzystym wykresie paskowym
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 1.8 cm |
| Wysokość | 13.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Data |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | 0° to 50°C (32° to 122°F) |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Dodatkowa funkcja | Pamięć danych Prognoza pogody Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- For the digital display of temperature, humidity, time, week day, date, temperature progress and weather forecast
Thermometer:
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
- Storage of the min./max. values for temperature
Hygrometer:
- Storage of the min./max. ambient humidity values
Barometer:
- Weather forecast: sunny, overcast, cloudy, raining
Time / calendar / alarm function:
- Time can switched between the 12 and 24 h format
- Date and weekday display
- Alarm function
Zawartość opakowania
- 1 "TH-200" LCD thermo/hygrometer
- 2 AAA batteries
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję