Termohigrometr Mini biały
00186363
Digital display of indoor temperature and ambient humidity
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2025 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.5 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Typ | Termometr Color |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±8% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Messbereich | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Pamięć danych |
Wiecej informacji o produkcie
- Digital display of indoor temperature and ambient humidity
- Space-saving thanks to its small size and can be used anywhere
- Can be secured with a hook or magnet
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
- Max./min. Data storage of temperature and ambient humidity
Zawartość opakowania
- 1 "Mini" thermo/hygrometer
- 1 CR2025 battery
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję