Termometr higrometr TH-130 czarny
00186361
Do kontroli temperatury wewnętrznej i wilgotności otoczenia dla pomieszczeń zdrowotnych / klimatu domowego
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Nowoczesny + płaski
Płaska, nowoczesna obudowa na wysoki połysk
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2025 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Wysokość | 8.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | 0°C do 50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C do 50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu |
Wiecej informacji o produkcie
- Do kontroli temperatury wewnętrznej i wilgotności otoczenia dla pomieszczeń zdrowotnych / klimatu domowego
- Max./min. dane dotyczące temperatury i wilgotności otoczenia
Zawartość opakowania
- 1 "TH-130" thermo/hygrometer
- 1 CR2025 battery
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
