Termometr higrometr TH-140 z wskaźnikiem pogody biały
00186366
Cyfrowy, przejrzysty wyświetlacz temperatury, wilgotności powietrza, czasu i trendu pogodowego
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wskazanie pogody z 3 ikonami
Wyświetlanie prognozowanej pogody za pomocą trzech symboli: słonecznie, pochmurnie, deszczowo
Przezroczyste komunikaty na wyświetlaczu
Wyświetlanie funkcji i wartości pomiarowych na przezroczystym wyświetlaczu, prosty sposób prezentacji na biurku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | LR1130 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.5 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Data |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Typ | Termometr precyzyjny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±10% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 90% |
| Messbereich | -35°C bis +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -40°C to 50°C |
| Montaż | Stojący |
| Dokładność temperatury | 1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Dodatkowa funkcja | Prognoza pogody |
Wiecej informacji o produkcie
- Cyfrowy, przejrzysty wyświetlacz temperatury, wilgotności powietrza, czasu i trendu pogodowego
Termometr:
- Może być przełączany pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita.
- Przechowywanie wartości min./max. dla temperatury
Hygrometr:
- Wskaźnik pogodowy: słoneczny, pochmurny, deszczowy (na podstawie zmiany wartości wilgotności otoczenia)
- Przechowywanie wartości min./max. wilgotności otoczenia
Funkcja czasu / kalendarza / alarmu:
- Czas można przełączać pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
- Funkcja alarmu i drzemki
- Podstawa wysuwana i rozkładana
Zawartość opakowania
- 1 "TH-140" thermometer/hygrometer
- 2 LR1130 button cells
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
