Termometr i higrometr Borneo cyfrowy do wnętrz czarny
00185890
Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia, czasu i klimatu wewnętrznego
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Indeks komfortu wilgotności
Wskaźnik komfortu dla wilgotności powietrza ze wskaźnikiem "zbyt suchy - optymalny - zbyt wilgotny"; dla zdrowego klimatu w pomieszczeniach
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Typ | Termometr precyzyjny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Messbereich | 0°C do 50°C |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | 0°C do 50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C do 50°C |
| Montaż | Stojący |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Funkcja drzemki Pamięć danych Prognoza pogody Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia, czasu i klimatu wewnętrznego
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- Maks./min. Pamięć danych dla temperatury
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
- Wyświetlanie alarmu
- Funkcja drzemki
Higrometr:
- Wyświetlanie trendu wilgotności otoczenia
- Do ustawienia w pozycji stojącej, idealny do monitorowania klimatu w sypialniach, pokojach dziecięcych i salonach, ale także w ogrodach zimowych i szklarniach
Zawartość opakowania
- 1 termometr i higrometr „Borneo”
- 1 bateria CR2032
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
