Termometr i higrometr Ebro cyfrowy do wnętrz i na zewnątrz biały
00222222
Digital display of temperature and ambient humidity
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.5 cm |
| Głębokość | 1.3 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Inside: 10% bis 99% |
| Messbereich | -20°C do +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -20°C do 60°C |
| Montaż | Stojący |
| Skala temperatury | -20°C do +50°C |
Wiecej informacji o produkcie
- Digital display of temperature and ambient humidity
Thermometer:
- Display of indoor or outdoor temperature
- Temperature display in degrees Celsius
- Measuring range -20 degrees to +60 degrees
Hygrometer:
- Display of the ambient humidity in per cent
- Base for standing up, ideal for monitoring the room climate in bedrooms, children's rooms and living rooms, but also for winter gardens and greenhouses
- Space-saving and discreet mini format
Zawartość opakowania
- 1 "Ebro" thermometer and hygrometer
- 1 CR2032 battery
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję