Termometr i higrometr Lefkada biały
00222231
Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia, czasu i klimatu wewnętrznego
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Bateria CR 2032 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 1.3 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Inside: 10% bis 99% |
| Messbereich | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Stojący |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu |
Wiecej informacji o produkcie
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności otoczenia, czasu i klimatu wewnętrznego
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
Higrometr:
- Wyświetla wilgotność powietrza w pomieszczeniu
- Wyświetlanie trendu wilgotności otoczenia
- Do ustawienia w pozycji stojącej, idealny do monitorowania klimatu w sypialniach, pokojach dziecięcych i salonach, ale także w ogrodach zimowych i szklarniach
Zawartość opakowania
- 1 termometr i higrometr „Lefkada”
- 1 bateria CR2032
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję