Termometr i higrometr Lombok cyfrowy wewnętrzny czarny
00222232
For the digital display of temperature, humidity, time, week day, date
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 21.6 cm |
| Głębokość | 2.7 cm |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±5% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 90% |
| Messbereich | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Dodatkowa funkcja | Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- For the digital display of temperature, humidity, time, week day, date
- Large, easy-to-read display
Thermometer:
- Display of indoor temperature
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Hygrometer:
- Displays the air humidity for indoors
Time / calendar / alarm function:
- Time can switched between the 12 and 24 h format
- Date and day of the week display (15 languages)
- Snooze function
- For placing on surfaces or hanging up, ideal for monitoring the room climate in bedrooms, children's rooms and living rooms, but also for winter gardens and greenhouses
Zawartość opakowania
- 1 "Lombok" thermo/hygrometer
- 2 AA Mignon batteries
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję