Termometr i higrometr Ponza cyfrowy wewnętrzny beżowy
00222227
Digital display of temperature, ambient humidity and indoor climate
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Indeks komfortu wilgotności
Wskaźnik komfortu dla wilgotności powietrza ze wskaźnikiem "zbyt suchy - optymalny - zbyt wilgotny"; dla zdrowego klimatu w pomieszczeniach
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Beżowy |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 1.8 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Messbereich | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Pamięć danych Higrometr |
Wiecej informacji o produkcie
- Digital display of temperature, ambient humidity and indoor climate
Thermometer:
- Display of indoor temperature
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
- Max./min. Data memory for temperature 24 hours
Hygrometer:
- Trend display for ambient humidity
- Max./min. Data memory
- For placing on surfaces or hanging up, ideal for monitoring the room climate in bedrooms, children's rooms and living rooms, but also for winter gardens and greenhouses
- The housing of this thermometer / hygrometer is made up of 10 % wheat straw and 90 % bio-plastic (PLA)
Zawartość opakowania
- 1 "Ponza" thermometer and hygrometer
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję