Termometr i higrometr Tahiti 11 cm srebrny
00222207
Analogue display of temperature and ambient humidity
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Brak |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 4.2 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Rodzaj | Thermometer / Hygrometer |
| Typ | Termometr laboratoryjny to tanków |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Inside: 10% bis 99% |
| Messbereich | -20°C do +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -20°C to +50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala temperatury | -20°C do +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Higrometr |
Wiecej informacji o produkcie
- Analogue display of temperature and ambient humidity
- Temperature display in degrees Celsius
- Colourful comfort zone for a healthy indoor climate
- For standing or hanging up, ideal for monitoring the room climate in bedrooms, children's rooms and living rooms, but also for winter gardens and greenhouses
- Housing made of stainless steel
Zawartość opakowania
- 1 "Tahiti" thermometer and hygrometer
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję