Termometr LCD T-350 czarny
00186367
do monitorowania temperatury wewnątrz i na zewnątrz
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.5 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Rodzaj | LCD thermometer |
| Typ | Termometr precyzyjny |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Messbereich | -10°C - +50°C |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -50°C do 70°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Dodatkowa funkcja | Pamięć danych Czujnik zewnętrzny |
Wiecej informacji o produkcie
- do monitorowania temperatury wewnątrz i na zewnątrz
- cyfrowy wyświetlacz temperatury wewnętrznej (IN) i zewnętrznej (OUT)
- wyświetlanie wartości maksymalnych i minimalnych (maks. i min.)
- temperatura zewnętrzna mierzona za pośrednictwem czujnika o długości kabla 150 cm
- do zawieszenia lub stawiania
Zawartość opakowania
- 1 termometr LCD "T-350"
- 1 bateria (AA Mignon)
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję