Termometr wewnętrzno-zewnętrzny w kształcie drzewa 16 cm analogowy
00186404
Very easily check the current room or outdoor temperature
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Rodzaj | Indoor/outdoor thermometer |
| Właściwości | Weatherproof |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Messbereich | -30 C° do +50 C° |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -30°C to +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -30°C to +50°C |
| Montaż | Wiszący |
| Dokładność temperatury | 1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Skala temperatury | -30 C° do +50 C° |
Wiecej informacji o produkcie
- Very easily check the current room or outdoor temperature
- Analogue thermometer for indoor and outdoor use
- Weatherproof plastic housing
- Also ideal for heating cost control or reduction: one degree less can save up to 6% on heating costs
- Hanging fitting, e.g. for securing with a nail or similar
- Clear scaling accurate to one degree
- Temperature display in degrees Celsius
- The thermometer design classic
Zawartość opakowania
- 1 indoor/outdoor thermometer
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję