Termometr wewnętrzny drewniany 20 cm analogowy
00186401
Very easily check the current room temperature
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Buche massiv |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 0.8 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Rodzaj | Wooden thermometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
| Messbereich | -10°C - +50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Wiszący |
| Dokładność temperatury | 1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Skala temperatury | -10°C - +50°C |
Wiecej informacji o produkcie
- Very easily check the current room temperature
- analogue interior thermometer
- Also ideal for heating cost control or reduction: one degree less can save up to 6% on heating costs
- Hanging fitting, e.g. for securing with a nail or similar
- Clear scaling accurate to one degree
- Temperature display in degrees Celsius
- Material: Solid beech wood
Zawartość opakowania
- 1 thermometer
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję