Termometr z wyświetlaczem LCD
00186357
do cyfrowego wyświetlania temperatury, godziny, dnia tygodnia i daty
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | LR1130 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 11.1 cm |
| Wysokość | 2.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | Data |
| Rodzaj | LCD thermometer |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±5% |
| Messbereich | 0°C do 50°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C do 50°C |
| Montaż | Stojący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Funkcja zegara | Tak (12/24) |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja alarmu Funkcja muzyczna Funkcja urodzinowa |
Wiecej informacji o produkcie
- do cyfrowego wyświetlania temperatury, godziny, dnia tygodnia i daty
Termometr:
- przełączane między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Funkcja zegara/kalendarza/budzika:
- czas w formacie 12h/24h
- wyświetlanie daty i dnia tygodnia
- timer z sygnałem dźwiękowym
- funkcja budzika i drzemki
- funkcja muzyki: 7 melodii budzenia
Funkcja dodatkowa:
- programowalna funkcja urodzin (jedne urodziny na dzień)
Zawartość opakowania
- 1 termometr z wyświetlaczem LCD
- 2 baterii guzikowych LR1130
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję