Tło do studia fotograficznego, tkanina, Polytex, niegniotące się, 2,94 x 6 m, czarne
00021160
Photo background suitable for portrait, studio and animal photography as well as video recordings
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Elastyczne tło materiałowe
Tło fotograficzne jest wykonane z wytrzymałego materiału, do wszechstronnego wykorzystania, można je stosować nawet bez trwałego montażu
Tło fotograficzne do użytku w podróży
Przenośne studio fotograficzne: aby uzyskać większą głębie obrazu, tło fotograficzne z materiału można po prostu zawiesić na sofie, krześle lub szafce – idealne rozwiązanie dla wszystkich blogerów i vlogerów, którzy dużo podróżują
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | 100% Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor materiału do tła | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 4980 g |
| Długość | 6 m |
| Grubość | 250 g/m² |
| Szerokość | 2.94 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Suspension Tunnel for Pole Mounting |
Wiecej informacji o produkcie
- Photo background suitable for portrait, studio and animal photography as well as video recordings
- High-quality, thick fabric background made from 100% polyester
- Fabric thickness approx. 250 gsm
- With tunnel for background poles: especially easy to attach to the background system
- No centre stitching
- Robust and resilient
- Non-reflective fabric
- Low-wrinkle fabric
- Ideal for portrait and nude photography
Zawartość opakowania
- 1 photo studio background
Wskazówki dla użytkownika
The background can be steamed, ironed on the lowest temperature setting and is suitable for hand washing.
- 100% polyester
- Chlorine bleach not possible
- Not suitable for tumble drying
- Hand washing
- Iron at the lowest temperature
- Chemical cleaning not possible
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję