Tło fotograficzne kartonowe 1,35 x 11 m czarne
00021444
Studio background for professional shots
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Karton |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor materiału do tła | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 11 m |
| Grubość | 145 g/m² |
| Szerokość | 1.35 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Cardboard Core |
Wiecej informacji o produkcie
Tło Hama 135, czarne
- Tło papierowe
- Nie przepuszcza światła
- Matowe
- Nawinięte na rolkę
- 1,35x1m
- Kolor: czarny
Zawartość opakowania
- 1 background 135, black
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
