Torba na laptopa Casual 34–36 cm 13,3–14,1 cala niebieska
00222078
Pojemna torba na laptopa i tablet z dodatkowymi przegrodami i wzmocnioną podstawą torby do bezpiecznego przechowywania laptopa lub tabletu i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Indywidualnie regulowany pas naramienny
Odpinany pasek na ramię z regulacją długości zapewniający wygodne noszenie
Wyściełany pas naramienny
Wyściełany pasek na ramię dla wygody noszenia: możliwość zdjęcia paska i regulacji jego długości
Kieszeń na tablet
Dodatkowa przegródka na tablety do 28 cm (11") w głównej kieszeni
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Organizer w przedniej kieszeni
Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Gumowane rogi
Stabilność i dodatkowa ochrona: gumowe rogi na spodzie torby zapewniają równowagę i zwiększoną odporność na ślizganie się
Przestronna, wyściełana kieszeń główna
Wyściełana kieszeń główna z dużą ilością miejsca oraz zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami zapewnia niezawodną ochronę podczas transportu
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z ukrytym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
2 kieszenie z siatki
Dwie praktyczne kieszenie z siatki zapewniają miejsce na etui na okulary, wizytówki oraz akcesoria, takie jak kabel, ściereczka czy rysik
Szeroki uchwyt
Szeroki, elastyczny uchwyt ze sztucznej skóry umożliwia łatwe przenoszenie i transport, a ponadto przyciąga wzrok
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Jeans |
| Odcień koloru | granatowy |
| Kolor | granatowy |
| Seria | Casual |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 36.5 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Waga | 450 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 35.5 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 28 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 7 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Pojemna torba na laptopa i tablet z dodatkowymi przegrodami i wzmocnioną podstawą torby do bezpiecznego przechowywania laptopa lub tabletu i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami.
- Solidna torba w swobodnym stylu jeansowym
- Beżowe akcenty zapewniają wizualne podkreślenie
- Odpowiednia na laptopy i tablety
Zawartość opakowania
- 1 torba na laptopa „Casual”
- 1 pasek na ramię
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję