Torba na laptopa Genua do 40 cm 15,6 cala szara
00227053
Idealna do biura, na uczelnię lub podczas podróży po mieście, stylowa torba na laptopa zapewnia wygodny transport, bezpieczne przechowywanie i ochronę przed brudem, zadrapaniami i wilgocią laptopa oraz akcesoriów
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Przegroda na laptop
Torba na laptopa do bezpiecznego transportu
Regulowany pas naramienny
Pasek na ramię o regulowanej długości
Powlekane uchwyty
Praktyczne uchwyty pokryte tkaniną zapewniają wygodę noszenia
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Wbudowany organizer
Przejrzystość w torbie na laptopa: organizer we wnętrzu torby biznesowej umożliwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Seria | Genua |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42.5 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Kształt | Laptop Bag |
| Waga | 395 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 41.5 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 30 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 4 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealna do biura, na uczelnię lub podczas podróży po mieście, stylowa torba na laptopa zapewnia wygodny transport, bezpieczne przechowywanie i ochronę przed brudem, zadrapaniami i wilgocią laptopa oraz akcesoriów
- Przyjemny materiał w cętki
- Komora na zamek błyskawiczny z przodu
- Neutralny design jako idealna torba na notebooka dla kobiet i mężczyzn
Zawartość opakowania
- 1 "Genua" laptop bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
