Torba na laptopa Genua do 44 cm 17.3" czarna
00231020
Ideal for the office, university or when on the move in the city, the stylish laptop bag provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for a laptop plus accessories
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Przegroda na laptop
Torba na laptopa do bezpiecznego transportu
Regulowany pas naramienny
Pasek na ramię o regulowanej długości
Powlekane uchwyty
Praktyczne uchwyty pokryte tkaniną zapewniają wygodę noszenia
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Wbudowany organizer
Przejrzystość w torbie na laptopa: organizer we wnętrzu torby biznesowej umożliwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | do 17" |
| Płeć | Unisex |
| Pasuje do | Universal |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Genua |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Kształt | Laptop Bag |
| Waga | 410 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 43.5 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 33 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 5 cm |
| Pojemność | 8 l |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for the office, university or when on the move in the city, the stylish laptop bag provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for a laptop plus accessories
- Pleasant, flecked material
- Zip compartment on the front
- Neutral design as the ideal notebook bag for men and women
Zawartość opakowania
- 1 "Genua" laptop bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
