Torba na laptopa Miami do 44 cm (17,3 cala) czarna
00216522
Stable, well-designed laptop bag for the secure storage of laptops and accessories and to protect against dirt and scratches
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Rzep
Taśma na rzep do mocowania notebooka
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Wyściełany pas naramienny
Wyściełany pasek na ramię dla wygody noszenia: możliwość zdjęcia paska i regulacji jego długości
Kieszeń na dokumenty
Dzięki szufladzie na dokumenty ważne dokumenty, teczki oraz Twój notatnik są zawsze w zasięgu ręki
Powlekany uchwyt
Praktyczny uchwyt pokryty tkaniną zapewnia wygodę noszenia
Przesuwana przegroda wewnętrzna
Przesuwana i wyjmowana przegroda wewnętrzna do indywidualnego dopasowywania przestrzeni torby
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Wzmocniona rama zewnętrzna
Wzmocniona rama zapewnia większą stabilność i odporność na uderzenia
Organizer w przedniej kieszeni
Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | do 17" |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Miami |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Waga | 1070 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 44 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 34 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Torba |
Wiecej informacji o produkcie
- Stable, well-designed laptop bag for the secure storage of laptops and accessories and to protect against dirt and scratches
- Two accessories compartments inside
- With removable accessories bag with zip
Zawartość opakowania
- 1 "Miami" laptop bag
- 1 inner divider
- 1 shoulder strap
- 1 accessories bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję