Torba na laptopa Nizza do 40 cm 15,6 cala czarna
00216530
Jeśli wybierasz się w podróż służbową do Nicei, twarda torba na notebooka o tej samej nazwie pomoże Ci wygodnie dotrzeć na miejsce. Niezależnie od tego, gdzie odbędzie się następne spotkanie, notebook jest dobrze chroniony przed wstrząsami i uderzeniami dzięki twardej skorupie z tworzywa.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Rzep
Taśma na rzep do mocowania notebooka
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Wyściełany pas naramienny
Wyściełany pasek na ramię dla wygody noszenia: możliwość zdjęcia paska i regulacji jego długości
Powlekane uchwyty
Praktyczne uchwyty pokryte tkaniną zapewniają wygodę noszenia
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Wytrzymały materiał z twardego tworzywa EVA
Szczególnie wytrzymały materiał z twardego tworzywa EVA zapewnia optymalną uniwersalną ochronę
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Nizza |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Waga | 580 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 38 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 26.5 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 3.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Torba |
Wiecej informacji o produkcie
- Stabilna, dobrze zaprojektowana torba na laptopa do bezpiecznego przechowywania laptopa i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami
- Główna kieszeń zamykana na dwukierunkowy zamek, który ułatwia dostęp do torby
Zawartość opakowania
- 1 "Nice" laptop bag
- 1 shoulder strap
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
