Torba na laptopa Traveller 40–41 cm 15,6–16,2 cala czarna
00222022
Wszystko, czego potrzebujesz do pracy, zmieści się tutaj. Dzięki smukłemu, profesjonalnemu designowi i uporządkowanemu wnętrzu, torba na laptopa „Traveller” o przekątnej 15,6 do 16,2 cala to Twój towarzysz pracy w klasie pierwszej.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Wyściełany pas naramienny
Wyściełany pasek na ramię dla wygody noszenia: możliwość zdjęcia paska i regulacji jego długości
Powlekany uchwyt
Praktyczny uchwyt pokryty tkaniną zapewnia wygodę noszenia
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Wbudowany organizer
Struktura organizera wewnątrz torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Organizer w przedniej kieszeni
Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Duża przestrzeń bagażowa w dwóch kieszeniach głównych
Dwie oddzielne kieszenie główne zapewniają miejsce na wszystko to, czego potrzebujesz w codziennej działalności biznesowej i podczas podróży służbowej – od laptopa poprzez tablet aż po dokumenty
Ultralekki materiał
Waga lekka na wyjazd służbowy: ultralekka torba na laptopa – idealna dla tych, którzy ze wszystkimi przyborami biznesowymi spieszą ze spotkania na spotkanie i zmiejsca na miejsce
Kieszeń na dokumenty
Dzięki kieszeni na dokumenty ważne dokumenty, teczki, Twój notatnik i inne akcesoria są zawsze w zasięgu ręki
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Pasuje do | Universal |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Traveller |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 28.5 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Waga | 423 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 41 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 24 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 7 cm |
| Pojemność | 15 l |
Wiecej informacji o produkcie
- Fashionable, lightweight and spacious: Laptop bag for storing your notebook and protecting the laptop against dirt and scratches
- Suitable for Apple MacBook Pro 16.2"
Zawartość opakowania
- 1 "Traveller" laptop bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję