Torba na laptopa Velvet 40–41 cm 15,6–16,2 cala czarna
00217259
Stylish laptop bag to store your laptop and protect it against dirt and scratches in style
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Rzep
Taśma na rzep do mocowania notebooka
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Wyściełany pas naramienny
Wyściełany pasek na ramię dla wygody noszenia: możliwość zdjęcia paska i regulacji jego długości
Kieszeń na tablet
Dodatkowa przegródka na tablety do 28 cm (11") w głównej kieszeni
Kieszeń na dokumenty
Dzięki szufladzie na dokumenty ważne dokumenty, teczki oraz Twój notatnik są zawsze w zasięgu ręki
Powlekane uchwyty
Praktyczne uchwyty pokryte tkaniną zapewniają wygodę noszenia
Pasek do walizki na kółkach
Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
Organizer w przedniej kieszeni
Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Aksamitny styl
Totalnie na czasie i aksamitnie miękki: modny welwet
Stylowe połączenie materiałów
Miękkie i eleganckie: stylowe połączenie z aksamitnego i gładkiego materiału
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Velvet |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 41 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 30 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 4 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylish laptop bag to store your laptop and protect it against dirt and scratches in style
- High-quality, stable metal elements on the notebook bag
- Suitable for Apple MacBook Pro 16.2"
Zawartość opakowania
- 1 "Velvet" laptop bag
- 1 shoulder strap
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
