Torba na odtwarzacz CD na Discman i 3 płyty czarno-niebieska
00033716
Bag for storing a CD player and 3 CDs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Nośnik | CD Player |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Niebieski |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 16.5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
• Torba na przenośny odtarzacz MP3
oraz 3 płyty CD
• Szlufka do paska, wyjście na kabel
słuchawkowy, pasek na rękę
Zawartość opakowania
- 1 CD player bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję